Penisy - strona o penisach

Pegging

Penis to u mężczyzny narząd posiadający najwięcej sfer erogennych. Ale także odbyt może być wrażliwą sferą erogenną u mężczyzny. Oczywiście mitem jest, że penetracja czy stymulacja męskiego odbytu to zachowanie typowe dla homo lub biseksualizmu. W relacjach heteroseksualnych taka aktywność jest jak najbardziej normalna i nosi nazwę PEGGING.
Pegging

Pegging to pewnego rodzaju zamiana ról. Polega on najczęściej na tym, że partnerka penetruje analnie swojego partnera. Najczęściej czyni to sztucznym penisem (dildo).

Dość często dildo jest przypomocowane specjalną uprzężą do ud partnerki, aby jej ruchy były identyczne jak ruchy mężczyzny, który dokonuje penetracji penisem.

 

 

Femdom

Pegging dość często stanowi element kobiecej dominacji zwanej także femdom. Kobieta w takiej relacji jest określana jako domina, a jej

uległy partner jako sługa lub niewolnik.

Opiera się to na tym, że mężczyzna czerpie przyjemność przede wszystkim, że jego partnerka go penetruje, a niekiedy gwałci sztucznym penisem.

Stanowi to formę czerpania przyjemności z uległości wobec partnerki i jej dominacji, a niekiedy także poniżaniu partnera.

Podczas takiego aktu mogą się pojawić inne formy aktywości związane z dominacją kobiety:

- facesitting - domina siada okrakiem na twarzy, a rolą niewolnika są pieszczoty jej waginy i odbytu językiem

- pissing -  partnerka oddaje mocz do ust lub na ciało niewolnika, a jego zadaniem jest picie lub zlizywanie

 

 

Mutual

Mutual pegging lub parallel pegging polega na wzajemnej lub naprzemiennej penetracji partnerów, czyli na tym, aby każde było zarówno osobą penetrującą, jak i penetrowaną.

Najczęściej spotykaną aktywnością jest wzajemna penetracja dwustronnym dildo, czyli takim, które posiada z dwóch stron końcówki penetrujące - jedna z nich trafia do odbytu partnera, druga zaś do pochwy lub odbytu partnerki, a para wykonuje ruchy, które stymulują penetrację.

Spotykaną formą jest również penetracja równoległa polega ona na tym, że partner z partnerką masturbują się penetrując sztucznymi penisami lub innym akcesoriami erotycznymi, ale każde robi to osobnym przedmiotem i dopuszczalna jest wzajemna interakcja (np. pocałunki).

Steps lub ścieżka zdrowia - polega to na tym, że para po kolei penetruje się tymi samymi zabawkami w kolejności od najmniejszej do największej - np. partner bierze najmniejsze dildo i penetruje nim partnerkę, a następnie partnerka penetruje tym samym dildo jego odbyt.

UWAGA! Ważna w tym momencie jest kolejność, aby przedmiot, który wcześniej był w odbycie partnera nie trafił bez dezynfekcji/umycia do pochwy partnerki, gdyż może to wywołać nieprzyjemne stany zapalne.

 

 

 

 

Penetracja ekstremalna

Może towarzyszyć każdej z form peggingu i wiąże się z gabarytami przedmiotów penetracyjnych - może ona obejmować:

- dildo dużych gabarytach - penetracja odbytu akcesoriami o gabarytach większych niż typowe rozmiary penisa, zarówno pod względem grubości jak i długości

- podwójna penetracja - penetracja odbytu dwoma sztucznymi penisami jednocześnie

- fisting - penetracja odbytu partnera dłonią lub pięścią

 

Zobacz przykładowe filmy

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl