Penisy - strona o penisach

Cuckold czyli bycie rogaczem

Relacja cuckold czyli rogaczenie często bywa nazywana zdradą kontrolowaną. Nie jest to jednak do końca właściwa nazwa, bo zdrada to jest zrobienie czegoś przeciwko komuś, natomiast relacja cuckold polega na potrzebie udostępnienia partnerki innemu mężczyznie, najczęściej z większym penisem. Dlatego lepszym określeniem na tą relację jest po prostu: udostępnienie paretnerki/żonie innemu mężczyźnie.
Cuckold czyli bycie rogaczem

Cuckold, czyli rogacz. Obiektem jego uwielbienia jest penis innego faceta (zwanego Bykiem), który bzyka jego kobietę/żonę (Hot Wife).

Rogacz lubi, gdy penis Byka posiada znacznie większe rozmiary, przez co dostarcza jego kobiecie więcej doznań. Dość często marzeniem rogaczy jest czarnoskóry Byk, gdyż jak wiadomo murzyni mają większe penisy od białych.

 

Relacje cuckold mogą opierać się na różnych wariantach:

Cuckold klasyczny - czyli Rogacz udostępnia Bykowi swoją kobietę/żonę, a następnie sam uprawia z nią seks - jest to powiązane nieco z relacją Swingers. Różnica polega na tym, że w relacji mamy do czynienia z trójkątem, a nie dwoma parami, wymieniającymi się partnerami

Cuckold ultimate  - tutaj Rogacz udostępnia partnerkę Bykowi, ale sam nie uprawia z nią seksu, może ją tylko całować, pieścić językiem lub zlizywać spermę Byka z ciała partnerki lub wypływającą z jej wnętrza (tzw. cleaning). Dopuszczalna jest masturbacja Rogacza, nawet wytrysk na ciało Hot Wife, ale nie dochodzi do penetracji

Cukcold humiliation - w tej relacji istotny jest aspekt poniżania Rogacza i dyskredytacja jego roli jako samca - często na jego penisa jest zakładany męski pas cnoty, tzw. chastity, który uniemożliwia jego erekcję i masturbację, gdy Byk uprawia seks z jego Hot Wife.

Cuckold slave - jest to nieco bardziej skrajna forma Cuckold humiliation, tam bowiem Rogacz może być dodatkowo penetrowany analnie przez Hot Wife (np. straponem) oraz przez Byka, w skrajnych przypadkach dopuszczalne są lekkie tortury, plucie czy oddawanie moczu na Rogacza.

Cuckold sissy - jest to relacja, w której Rogacz jest ucharakteryzowany na kobietę (poprzez zastosowanie np. makijażu, peruki czy bielizny damskiej) i asystuje Hot Wife przy jej seksie z Bykiem jako przyjaciółka/siostra (stąd określenie sissy), może być także penetrowany przez Byka.

Cuckold bywa mylnie nazywany zdradą kontrolowaną, jednak jest to tylko mylne polskie tłumaczenie - w relacji Cuckold wszelkie czynności sprawiają przyjemność/podniecie Rogaczowi, zatem mają miejsce w zgodzie z jego wolą, zatem trudno mówić tu o zdradzie. Bardziej trafne jest tutaj określenie udostępnia partnerki lub relacja trójkąta/seksu grupowego.

 

Poniżej możecie zobaczyć filmy z relacją Cuckold Ultimate.

 

 

Więcej filmów o tematyce Cuckold możecie obejrzeć tutaj.

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl