Penisy - strona o penisach

 

Wielkie penisy są obiektem wielu fantazji. Najczęściej przywołuje się tutaj skojarzenie z czarnoskórymi kochankami, którzy statystycznie posiadają największe "przyrodzenia".

Potocznie uważa się, że duże penisy, to takie które długością przekraczają 17cm i średnicą 4cm. Wielkie penisy, to takie których długość przekracza 20cm, a średnica 5m.

Wielkość penisa wiąże się z legendarnym już pytaniem, "Czy rozmiar ma znaczenie?" - a jak to wygląda w praktyce możecie przeczytać poniżej.

 

penisy
W filmach gejowskich motyw wielkiego penisa posiada również duże znaczenie emocjonalne.

Częstym obiektem fantazji, zwłaszcza gejów o orientacji pasywnej jest bycie penetrowanym przez wielkiego penisa.
penisy
Ranking najpopularniejszych posiadaczy największych penisów wśród aktorów filmów porno.

Lista obejmuje najpopularniejszych aktorów, którzy są lub byli charakterystyczni i posiadali największe atrybuty męskości.

penisy
Relacja cuckold czyli rogaczenie często bywa nazywana zdradą kontrolowaną.

Nie jest to jednak do końca właściwa nazwa, bo zdrada to jest zrobienie czegoś przeciwko komuś, natomiast relacja cuckold polega na potrzebie udostępnienia partnerki innemu mężczyznie, najczęściej z większym penisem.

Dlatego lepszym określeniem na tą relację jest po prostu: udostępnienie paretnerki/żonie innemu mężczyźnie.
penisy
Filmy erotyczne, gdzie pojawiają się wielkie penisy rozpalają wyobraźnię i budzą niesamowite emocje.

Widok wielkiego penisa, który penetruje usta, pochwę lub odbyt, pokazuje nam, że istniejące w naszych głowach limity psychologiczne często ograniczają realne możliwości anatoniczne ludzkiego ciała.
penisy
Akcesoria erotyczne imitujące penisa, takie jak dildo pozwalają zrealizować w prosty sposób fantazje, których spełnienie w rzeczywistości byłoby dość trudne z przyczyn logistyczno-organizacyjnych.

Jeżeli ktoś ma ochotę na penetrację wielkim penisem, a nie ma takiej możliwości na codzień (partner/mąż dysponujący takim), to rozwiązaniem może być Sex Shop, w którym z reguły mamy duży wybór sztucznych penisów.


Dodaj komentarz


Dodaj

Komentarze

Filipek, 12.05.2022, 19:36
mam duzego bo ma -2 cm

© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl