Penisy - strona o penisach

Czarny czy biały?

Czarne penisy czy białe? Czy lubicie duże, czarne penisy, czy może nieco mniejsze, ale bardziej popularne w naszym kraju penisy jasnoskórych mężczyzn? A może lubicie obydwa kolory? W sypialni? Czy na filmach?
Czarny czy biały?

Wokół penisów czarnoskórych mężczyzn krąży opinia, że są po prostu większe. I jest to po części prawda, bo największe okazy gigantów spotyka się przede wszystkim u czarnych mężczyzn.

Ale trzeba pamiętać, że statystyczny "murzyn" ma penisa o wymiarach porównywalnych z przedstawicielami rasy białej, ale ci poza średnią, rzeczywiście mają się czym pochwalić - dlatego dość często znajdują zatrudnienie w filmach porno.

 

Z gustami jest jednak różnie.

Bywa, że kobiety, które w życiu uprawiały seks tylko z białymi penisami mają skryte fantazje o wielkich, czarnych gigantach. Jednak kończy się to na fantazjach, bo jednocześnie mają strach przed wielkimi gabarytami.

Rozwiązaniem może być zakup w Sex Shopie czarnego olbrzyma i "spróbowanie jak to jest".

 

Najciekawsze są jednak ostatni badania wśród europejskich, białych mężczyzn (w tym także Polaków).

Duża część heteroseksualnych, białych mężczyzn (ok. 18%), którzy nigdy nie zgodzili by się na obcowanie homoseksualne z innym białym mężczyzną, zgodziłoby się jednak na seks homoseksualny jako pasywni z czarnoskórym mężczyzną z wielkim penisem.

Również spora część białych mężczyzn (ok. 27%), którzy są przeciwnikami wymiany partnerów (swingers itp) zgodziło by się udostępnić swoją partnerkę/żonę czarnoskóremu mężczyźnie z wielkim penisem obserwując jednocześnie jak "olbrzym" penetruje jego partnerkę.

Oczywiście zastrzeżeniem w tej ankiecie był fakt, że seks z czarnym mężczyzną musiałby mieć miejsc z uwzględniem bezpieczeństwa (brak możliwości zarażenia się chorobami wenerycznymi i skuteczna antykoncepcja).

A Wy co o tym sądzicie?

 

Swoje opinie zamieście w komentarzach.

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl