Penisy - strona o penisach

Ile penisów w cipce?

Ile penisów na raz wejdzie w jedną cipkę? Czy są jakieś ograniczenia anatomiczne dotyczące penetracji przez kilka penisów jednocześnie? Poznajcie fakty dotyczące mnogiej penetracji waginalnej.
Ile penisów w cipce?

Jakiś czas temu analizowaliśmy (to słowo chyba w tej sytuacji pasuje idealnie) ile penisów może jednocześnie penetrować odbyt.

Z założenia pochwa jest nieco bardziej elastyczna od odbytu, jeżeli chodzi o szerokość, natomiast w temacie głębokości penetracyjnej jest ona płytsza, gdyż jest ograniczna przez szyjkę macicy.

Rozciągliwość pochwy wiąże się m.in. z faktem, że jej głównym założeniem anatomicznym oprócz penetracji przez penisa jest rozciągliwość związana z porodami. Oczywiście, jej możliwości "rozciągnięcia" nie są dostępne w każdym momencie, ale trzeba być świadomym, że u przeciętnej kobiety możliwe jest rozwarcie na potrzeby porodu do średnicy ok. 10cm. Oczywiście trzeba pamiętać, że osiągnięcie takiego rozwarcia jest sytuacją dość skrajną.

Nie mniej jednak, jeżeli zastanawiamy się ilu mężczyzn może jednocześnie penetrować pochwę swoimi penisami, to dojdziemy do ograniczenia anatomicznego, jednak nie związanego z samymi możliwościami rozciągnięcia pochwy, lecz z możliwością "zmieszczenia się obok siebie" penetrujących.

 

 

Nawet w wypadku pozycji "na kanapkę" i podobnych rozwiązań przekroczenie liczby trzech penetrujących partnerów jest niemal niemożliwe do zrealizowania.

 

 

 

Oczywiście, alternatywą może być penetracja za pomocą sztucznych penisów - zarówno hybrydowa (1 partner i np. 2 sztuczne penisy), jak i oparta jedynie na dildo.

 

W tej sytuacji możliwości penetracyjne zależą jedynie od rozciągliwości pochwy, także penetracja trzema penisami jednocześnie jest możliwa.

 

 

Pamiętajcie jednak, że osiągnięcie takiego rozciągnięcia wymaga sporej wprawy. Pochwa przeciętnej kobiety, która nie jest dziewicą gotowa jest na penetrację obiektu o średnicy 3-3,5cm, więc osiągnięcie wielokrotności tej średnicy wymaga regularnych i stopniowych ćwiczeń. Zdecydowanie łatwiej jest osiągnąć takie efekty kobietom, które już rodziły w sposób "naturalny".

Pamiętajcie, że pomimo, iż pochwa w przeciwieństwie do odbytu posiada bogate możliwości samonawilżania, to konieczne jest używanie lubrykantów do osiągnięcia tak dużych wyzwań. Jednak stopniowe i cykliczne ćwiczenia wraz z progresją (stopniowym zwiększaniem) średnicy zabawek do penetracji, poprzez np. fisting może doprowadzić do zwiększenia elastyczności pochwy.

 

Efektem może być łatwa penetracja trzeba dość sporymi przedmiotami, a nawet osiągnięcie poczwórnej penetracji.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl