Penisy - strona o penisach

Ile penisów w odbycie?

Ile penisów jednocześnie może wejść w pupę?
Ile penisów w odbycie?

Anatomia i jej możliwości

 

Uwaga!

Koniecznie podczas zabaw i ćwiczeń analnych powinniśmy pamiętać o trzech zasadach:

1) Higiena - przed zabawami warto się umyć, a jeżeli penetracja może być nieco głębsza konieczna jest lewatywa, aby podczas zabaw nie pojawił się jakiś "nieproszony dodatek".

2) Nawilżanie - pupa nie posiada naturalnego nawilżania jak pochwa czy penis, więc niezależnie czy zabawy penetracyjne są wykonywane palcami, penisem czy akcesoriami erotycznymi trzeba używać środków nawilżających, aby nie pojawiły się obtarcia i plamienia

3) Ostrożność - jeżeli podczas zabaw Ty lub partner/partnerka odczuwa dyskomfort: ból, pieczenie itp, to trzeba przerwać zabawę i odłożyć np. na następny raz

Na możliwości penetracyjne pupy składa się kilka elementów:

 

Elastyczność zwieracza

 

Aby penetracja odbytu była w ogóle możliwa konieczne jest przyzwyczajanie go do penetracji. Zwieracz analny jest mięśniem, więc jak większość mięśni w naszym organiźmie może być mniej lub bardziej elastyczny i duży wpływ na to ma regularne ćwiczenie.

Tak jak na siłownii - jeżeli będziemy przyzwyczajać mięśnie do stałego obciążenia, to ich możliwości zatrzymają się na pewnym poziomie, natomiast jeżeli będziemy ich obciążenie stopniowo zwiększać pozwalając na regenerację, to ich możliwości będą coraz większe, natomiast gwałtowne forsowanie większymi obciążeniami może spowodować nieprzyjemne "zakwasy", a nawet kontuzje w tym np. naderwanie mięśni.

I podobnie jest ze zwieraczem - jeżeli będziemy go pobudzać i co jakiś czas nieco bardziej go rozciągać niż dotychczas, to przywyczai się i będzie bardziej rozciągliwy, ale i elastyczny, więc mit o luźnych zwieraczach problem nietrzymania stolca można wsadzić między bajki. Oczywiście, trzeba to robić stopniowo, a nie gwałtownie, bo wtedy rzeczywiście może być nieprzyjemnie.

Zatem stopniowe penetrowanie zwieracza penisem/akcesoriami erotycznymi od węższych po szersze z pewnością przyczyni się do większej elastyczności, ale i większej jędrności "tylnego wejścia".

 

Głębokość penetracji

 

Pamiętajmy, że odbyt kilkanaście centymetrów wgłąb nieco się zwęża i przechodzi w jelito. Również tutaj musimy pamiętać o stopniowym przyzwyczajaniu tego elementu naszego ciała. Stopniowe i delikatne przyzwyczajanie powinno przyczynić się do lepszego "przyzwyczajenia pupy" do większych wyzwań.

 

Budowa miednicy i pozycja

 

Trzeba pamiętać, że odbyt ma kilka krzywizn, a ich kształt zależy od pozycji naszego ciała i np. budowy miednicy. W wypadku kobiet, które rodziły w sposób naturalny miednica jest bardziej elastyczna.

W wypadku pozycji największą elastyczność i wewnętrzną elastyczność odbytu daje pozycja w której nogi (uda) są jak najbliżej tułowia, czyli w wypadku, gdy osoba penetrowana leży na plecach to zadziera nogi do góry, a najlepiej (o ile jest na tyle wyćwiczona), gdy pozycja nóg zbliża się równolegle do linii tułowia.

Podobny efekt daje klęknięcie na kolanach, pochylenie ciała w dół i wypięcie "pupy w górę".

 

Kilka penisów na raz.

 

W wypadku prawdziwych penisów problemem może być dobranie odpowiedniej pozycji przez osoby penetrujące, aby jednocześnie mogły "wejść" w pupę osoby penetrowanej.

W wypadku podwójnej penetracji najczęściej stosuje się pozycję "na kanapkę", gdzie jeden penetrujący kładzie się na plecach, na niego kładzie się osoba penetrowana tak, aby penis osoby na dole mógł swobodnie jej odbyt. Następnie druga osoba penetrująca od góry kładzie się na osobę penetrowaną, wprowadzając penisa od pupy osoby penetrowanej.

Inne pozycje do penetracji jednoczesnej są do zrealizowania, ale w dużej liczby przypadków zależy to od budowy anatomicznej osób, które będą uczestniczyć w penetracji. Aczkolwiek branża filmów erotycznych potrafi od czasu do czasu zaskoczyć kreatownością:

 

 

 

 

Dildo zamiast penisów.

 

O wiele łatwiej jest zrealizować penetrację za pomocą sztucznych penisów czyli dildo. Tutaj nie ma ograniczeń związanych z pozycją partnerów penetrujących.

 

 

Penetracja mieszana.

 

Penetracja mieszana polega na tym, że dokonuje jej jeden partner, a rolę "dodatkowych partnerów" realizują akcesoria erotyczne - dildo. To rozwiązanie daje dużo większe możliwości dotyczące pozycji partnerów.

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2024 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl