Penisy - strona o penisach

Komiksy erotyczne cz.1

Komiksy erotyczne dają duże pole do manweru, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia scenarzysty/autora.
Komiksy erotyczne cz.1

Przez lata, zanim nastała era technologii komputerowej, a później era internetu powstawały po prostu na papierze. Już w latach 50-tych dwudziestego wieku pojawiały się pierwsze komiksy tego typu.

Najczęściej dominowały komiksy czarnobiałe, które z racji czasu wykonania właśnie w tej technicze mogły powstać najszybciej.

Już wtedy rysownicy zauważyli potencjał tej formy, jaką jest komiks - w przeciwieństwie do zdjęć i filmów erotycznych, tutaj jedynym ograniczeniem była wyobraźnia autora/rysownika. Wszelkie szczegóły anatomiczne nie statowiły ograniczenia - wielki biust czy potężne penisy penetrujące jednocześnie cipkę lub odbyt nie stanowiły żadnego problemu.

W latach 80-tych i 90-tych XX wieku popularność zyskała japońska technika rysowania scen erotycznych hentai, która była oparta na japońskiej technice rysunkowej manga.

Po wybuchu rewolucji seksualnej ich ilość oczywiście wzrosła i znaczący udział zyskały komiksy erotyczne o tematyce gejowskiej czy biseksualnej.

Oprócz techniki manga (hentai) pojawiały się zarówno komiksy w stylu kreskówkowym, gdzie budowa osób lub postaci humanoidalnych mogła być dość odległa od ludzkich propocji - te raczej miały na celu przeważnie żartobliwe przedstawienie scen erotycznych.

 

 

Oczywiście nie brakowało też komiksów, gdzie w miarę były zachowane proporcje ludzkiego ciała, imitujące sceny bliższe rzeczywistym, co jednak nie przeszkadzało wyposażyć np. męskie postacie w penisy od dość pokaźnych rozmiarach.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl