Penisy - strona o penisach

O gejach i penisach

Wśród gejów penisy mają bardzo duże znaczenie. W zależności od preferencji rola penisów ma różny udział i znaczenie. Dlatego warto zapoznać się podziałem preferencji u gejów płci męskiej.
O gejach i penisach

Podział na preferencje w relacji

 

Geje płci męskiej dzielą się na 3 grupy pod względem preferencji w relacji z innymi gejami:

- aktywni - to oni dominują w relacji, to oni podczas seksu penetrują swoimi penisami swoich partnerów, często lubią jak partner jest wobec nich uległy i okazuje to poprzez takie czynności jak "robienie laski" czy "lizanie odbytu" oraz oczywiście udostępnianie swojego wnętrza do penetracji.

- pasywni - to oni czerpią przyjemność z oddawania się swoim partnerom, demonstrowanie swojej uległości

- uniwersalni - ponieważ rola w relacji gejowskiej nie musi być przypisana na stałe, istnieje grupa gejów, którzy w mogą być w relacji zarówno aktywni jak i pasywni.

 

Jakie penisy lubią geje?

 

Aktywni geje jako "osobniki alfa", które lubią dominować z reguły chcą być posiadaczami wielkich penisów, a u swoich uległych partnerów widzieć mniejsze penisy, które są symbolem uległości, ale nie musi być to regułą.

Z kolei pasywni geje, zwłaszcza ci którzy są zorientowani na bycie maso w realcjach BDSM dążą do bycia penetrowanymi i dominowanymi przez partnerów z dużymi penisami.

Często nieco bardziej doświadczeni pasywni geje preferują podwójną penetrację analną. Jednak aby taka forma aktywności była możliwa bez uszczerbku dla zdrowia wymaga stopniowego przygotowania odbytu do tego, aby mógł przyjąć dwa penisy jednocześnie, dlatego zastosowanie mają akcesoria erotyczne, takie jak sztuczne penisy dzięki których po pewnym czasie można zrealizować podwójną penetrację analną. Podwójna penetracja sztucznymi penisami może stanowić trening, alternatywne wyjście dla osób samotnych, a także dodatkowym elementem, który dodaje pikanterii igraszkom erotycznym w parze lub grupie.

Samotność lub bycie singlem to nie jedyne przypadki, gdy geje korzystają ze sztucznych penisów. Dość często w relacjach seksualnych w parach lub grupach ma miejsce użycie straponów, czyli sztucznych penisów na uprzęży - czasami ma to na celu urozmaicenie penetracji poprzez użycie sztucznego penisa o rozmiarach innych niż naturalny penis penetrującego (najczęściej ten penis ze strapona jest większy), ale spotyka się też przypadki, gdy dildo wraz z naturalnym penisem penetrującego służą do przeprowadzenia podwójnej penetracji.

Nieobce społeczności gejowskiej jest także używanie tzw. sex maszyn - są to automaty z silniczkami, posiadające ruchome dildo, które umożliwia sterowaną penetrację z ustawianymi pod indywidualne upodobania parametrami, takimi jak m.in. szybkość czy głębokość penetracji. Najczęściej używają tego single, ale seks maszyny są także wykorzystywany podczas seksu par i grup.

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl