Penisy - strona o penisach

Wielkie dildo - sztuczne penisy

Akcesoria erotyczne imitujące penisa, takie jak dildo pozwalają zrealizować w prosty sposób fantazje, których spełnienie w rzeczywistości byłoby dość trudne z przyczyn logistyczno-organizacyjnych. Jeżeli ktoś ma ochotę na penetrację wielkim penisem, a nie ma takiej możliwości na codzień (partner/mąż dysponujący takim), to rozwiązaniem może być Sex Shop, w którym z reguły mamy duży wybór sztucznych penisów.
Wielkie dildo - sztuczne penisy

Dildosy, czyli sztuczne penisy są dostępne w każdym sexshopie. Można je dobierać bardzo dowolnie, kierując się między innymi kolorem, kształtem czy rozmiarem.

Można je stosować do penetracji waginalnej u kobiet, jak i analnej u kobiet i mężczyzn.

Stosując dildo o większych rozmiarach możemy dowiedzieć się jak to jest być penetrowanym przez kogoś z większym penisem, stosując 2 lub więcej dildo możemy poznać uroki podwójnej penetracji itp. Dzięki czemu nie musi tracić czasu na poszukiwanie kochanków "chojnie obdarzonych", czy kogoś do trójkąta.

 

Wielkie rozmiary

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że rozmiar ma znaczenie. Nie oznacza to oczywiście, że niewielki rozmiar penisa oznacza kiepskiego kochanka, ale bez wątpienia penetracja penisem/dildo o dużych rozmiarach oznacza inny typ doznań.

Dla pragnących poznać uroków penetracji dużymi dildo zaleca się zakup kilku penisów o różnych rozmiarach, aby stopniowo próbować swoich sił i możliwości najpierw z tymi nieco mniejszymi, a dopiero później z największymi gigantami, tak aby przyzwyczaić cipkę lub odbyt do coraz większych rozmiarów.

 

Penetracja waginalna

 

Cipka z reguły jest dość elastyczna i rozciągliwa, jednak oczywiście wymaga przygotowania się do dużych rozmiarów. Dlatego na początek dla kobiet, które uprawiają seks z mężczyznami o średnich rozmiarach na początek warto pomyśleć o dildo o grubość rzędu 4,5cm i długości do 20cm.

Po pewnym czasie, gdy wagina przyzwyczai się do tych rozmiarów, to warto przejść na wyższy poziom - dildo o średnicy 5-5,5cm i długości 25-30cm. Warto pamiętać jednak, że głębokość penetracji pochwy jest ograniczona i wynosi realnie maksymalnie ok. 25cm w stanie "mocnego podniecenia", dlatego dalsze powiększanie rozmiaru powinno się skupiać na zwiększaniu średnicy - kolejnym etapem mogą być rozmiary od 6cm w górę.

Oto przykładowe filmy penetracji waginalnej dildo o dużych rozmiarach:

 

 

 

Penetracja analna

 

Zaletą penetracji analnej jest fakt, że mogą sobie pozwolić na nią zarówno panie, jak i panowie.

W wypadku panów dotyczy to nie tylko osób o orientacji homoseksualnej czy biseksualnej, ale także heteroseksualistów.

Penetracja analna mężczyzny przez kobietę jest określana jako pegging i jest jak najbardziej aktywnością heteroseksualną - może ona stanowić np. grę wstępną przed typowym seksem z penetracją waginalną, może także stanowić

elementy relacji femdom. Dość częstą fantazją mężczyzn jest uległość wobec dominującej kobiety, a pegging może być tam jednym z elementów aktu erotycznego.

 

Przykładowe filmy

 

Dzięki zaprzyjaźnionemu serwisowi z filmami erotycznymi możecie zupełnie za darmo obejrzeć filmy, które zilustrują powyższe opisy:

 

Wielkie dildo - penetracja waginalna - filmy z udziałem pań, które samodzielnie lub z pomocą innych osób uczestniczą w penetracji waginalnej dużymi, sztucznymi penisami

 

Wielkie dildo - penetracja analna - panie penetrowane analnie dużymi zabawkami erotycznymi

 

Wielkie dildo - pegging - panowie, którzy są penetrowani analnie wielkimi, sztucznymi penisami przez panie

 

Wielkie dildo - męska penetracja analna - panowie masturbujący się dużymi dildo

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj
Ten wpis nie posiada komentarzy. Ale Ty możesz to zmienić ;)
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl